Asukoht

Turvaline ja rahulik ümbruskond

Saku on mõnus ja sõbralik alevik, ideaalne elupaik rahulikumat ümbruskonda armastavatele inimestele. Juubelitammede Kodus võib suuremad lapsed ilma muret tundmata omapäi õue mängima lasta – liiklus on maja juures vaikne ja põnevat tegutsemist jätkub.

Kõik vajalik on jalutuskäigu kaugusel

Poed, kool, lasteaed ja vaba aja veetmise võimalused on sinu uuest kodumajast Juubelitammede teel vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel. Lähim lasteaed on kohe üle tee, koolini on 250 meetrit jalutamist ja Selverisse vaid 300 meetrit. Ka Coop ja Rimi jäävad lähedale. Sakus ei ole midagi liiga kaugel.

Head võimalused puhkamiseks

Sinu uus kodutänav, Juubelitammede tee, saab alguse imelisest Saku mõisapargist, mille rohelusse on peidetud klassitsistliku mõisaarhitektuuri pärl – Saku mõis, kus muude huvitavate teenuste kõrval pakutakse ka ajaveetmisvõimalust Õllespaas.
Pargi keskel asub kaunis tiikide süsteem, pargi äärest voolab läbi Vääna jõgi. Mõisapargis on mõnus jalutada või sörkida, seal on palju võimalusi ka niisama istuda ja kasvõi puu all raamatut lugeda.

Rikkalik huvitegevus

Sakus saab tegeleda ka mitmesuguse huvitegevusega. Saku huvikeskusest leiavad põnevaid töötubasid ja ringe nii täiskasvanud kui beebid ja mudilased. Sakus on tegus noortekeskus ja muusikakool, aega on võimalik veeta ka rulapargis.
Tegutseb Jaapani sõprade klubi, mille eesmärk on arendada sõprust ja koostööd Jaapani linna Sakuga.

Õdusad kohvikud ja restoranid

Mõisas asub õdus restoran Von Sackenmeck, kus on lisaks heale toidule võimalik nautida ka kontserte ja etendusi.
Maitsvaid pirukaid ja kooke pakuvad Ukas ja teised Saku kohvikud, koos sõpradega saab aja maha võtta Saku Pruulikoja pubis.

Sportimisvõimalused otse koduukse all

500 meetrit koduuksest asub hinnatud Saku discgolfipark. See on 18 korviga avatud ning mitmete veetakistustega discgolfirada, mida peetakse üheks paremaks rajaks Tallinna ümbruses.
Umbes 2 km kaugusel asuvad Saku rabametsa terviserajad ning lühikese autosõidu kaugusele jääb populaarne supluskoht Raku järvistu.
Siseruumides saab sporti teha Saku Spordikeskuses.

Suurepärane transpordiühendus

Tallinn asub kõigest 22-minutise rongisõidu kaugusel. Rongide väljumisgraafik on tihe – ühes päevas peatuvad need Sakus 17 erineval kellaajal. Ka bussiühendus Tallinnaga on mugav ja tihe.
Autoga saab pealinna olenevalt sihtpunktist 15–20 minutiga ja täiesti ummikutevabalt. Kui su töökoht on Tallinnas, saad mugavalt ja ilma liigse ajakuluta ühendada linnas töötamise ja elu mõnusas väikses alevikus.

Tervisemurele saab lahenduse oma kodukohas

Sakus on moodne tervisekeskus, kust saab perearstiabi, kohapeal pakutakse mitmeid teenuseid ja tehakse protseduure; vastu võtavad ka füsioterapeudid. Avatud on päevakeskus eakatele ja puuetega inimestele.
Sakus on kaks apteeki, mõlemad asuvad sinu uuest kodust vaid viieminutise jalutuskäigu kaugusel.